Jsme Renovob.cz. Primárně se zabýváme renovacemi starších výrobních strojů. Naše portfolio renovací a oprav tvoří převážně lineární nebo karuselové plnící stroje tekutých nebo sypkých materiálů pro potravinářství nebo kosmetiku, dále také renovujeme etiketovací a balící stroje evropských výrobců.

Nově jsme se také začali věnovat přestavbám nebo úpravám čínských nebo indických strojů. Někteří zákazníci se na nás obracejí, že jejich stroj který si zakoupili na asijském trhu nesplňuje jejich očekávání. Převážně se jedná o řídící systém kde chybí některé důležité parametrizace, nesprávný programový cyklus, nesprávné pojmenování funkcí HMI displeje apod. nebo ovládací prvky tedy hlavně v elektrické části stroje. Tyto stroje mají většinou zabudovaný systém Siemens řady S7 200-700 ale určený pro asijský trh takže bývá problematické s jejich přeprogramováním. Některé mechanismy bývají poddimenzované hlavně ty pohyblivé. Na žádost jsme shopni v kooperaci provés i homologaci(CE) stroje akreditovanou labolatoří.

Vyrábíme také jednoúčelové stroje, dopravníky, akumulační stoly a přípravky dle požadavků zákazníka.

V současné době pro naši činnost máme k dispozici cca 500 m2 výrobních a montážních prostor. Máme mnohaleté zkušenosti v oblastech šeřízování takže jsme schopni tyto zkušenosti přenést právě i do výroby a renovací strojů aby se pro obsluhu a seřizovače stroje stalo seřizování rychlé a komfortní.
 
prostory 01 prostory 02 prostory 03 prostory 04